Hakkımızda

Ana faaliyet konusu dar dokuma ve örme ürünleri olan firmamız, 2005 yılında üretime başlamıştır. Faaliyete başladığı günden itibaren gelişmekte ve değişmekte  olan moda trendlerine uyum sağlayarak kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.Hazır giyim sektörünün öncü firmalarının aksesuar ihtiyacını karşılayan Aden, uluslararası kalite standartlarındaki ürünlerini dünya pazarına sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak tekstil, ayakkabı, terlik, yatak ve oturma grubu sektörlerine ürün sağlayan Aden, 2 mm ile 15 cm arasında değişen genişliklerde; şerit, lastik, kordon, biye, ekstrafor, ayakkabı bağcığı, silikonlu-baskılı mamüller ve çeşitli dolgu malzemeleri üretmektedir. Aden, teknik bilgi ve tecrübesiyle talep edilen ürünler üzerinde tasarım ve desen çözümleri üretmektedir.

Uluslararası kalite ve sağlık standartlarına uygun üretim gerçekleştiren Aden, müşteri memnuniyeti ve ticari ilişkilerinde güven tesis eden anlayışıyla ulusal ve uluslararası piyasalardaki konumunu genişletmeyi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etmeyi kendine ilke edinmiştir.